Hallitus

Hallitukselle voit lähettää sähköpostia osoitteeseen: hallitus(a)psykologianopiskelijat.net

Sonja Toivonen

Puheenjohtaja,

pj(a)psykologianopiskelijat.net

toivonen.sonja.k(a)student.uta.fi

Emilia Veikkola

Varapuheenjohtaja,

Verso-yhteyshenkilö,

vpj(a)psykologianopiskelijat.net

emilia.veikkola@tuni.fi

Hanna Viherkoski

Sihteeri,

Hogrefe-yhteyshenkilö,

sihteeri(a)psykologianopiskelijat.net

havihe@utu.fi

 

Jannik Andelin

Talousvastaava,

Nuorten psykologien verkosto-edustaja,

talous(a)psykologianopiskelijat.net

jandelin@abo.fi

Pinja Huotari

Tapahtumavastaava,

Psykologien Sosiaalinen Vastuu (PSV) -edustaja,

tapahtumat(a)psykologianopiskelijat.net

pinja.huotari@helsinki.fi

Suvi Heikkinen

Tapahtumavastaava,

Psykologien Sosiaalinen Vastuu (PSV) -edustaja,

tapahtumat(a)psykologianopiskelijat.net

suviheik@student.uef.fi

Aino Airaksinen

Tiedotusvastaava,

Verso-yhteyshenkilö,

tiedotus(a)psykologianopiskelijat.net

ainoair@student.uef.fi

Oona Savander

Koulutuspoliittinen vastaava,

Psykonet-varaedustaja,

kopo(a)psykologianopiskelijat.net

oona.e.savander@student.jyu.fi

Heidi Iik

EFPSA-edustaja,

hejiik@utu.fi

Ida Pedersenn

EFPSA-varaedustaja,

ipederse@abo.fi

Inka Westerlund

Kv-vastaava,

Suomen Psykologinen Seura (SPS) -varaedustaja,

kv(a)psykologianopiskelijat.net

inka.westerlund@helsinki.fi

Joel Alho

Yritysyhteistyövastaava,

yhteistyo(a)psykologianopiskelijat.net

joel.j.alho@student.jyu.fi

Leave a Reply

Your email address will not be published.