February 20, 2019

Hallitus

Hallitukselle voit lähettää sähköpostia osoitteeseen
spol-hallitus@psykologianopiskelijat.net

 

Emilia Veikkola

Puheenjohtaja,

pj@psykologianopiskelijat.net

emilia.veikkola@tuni.fi

 

Heidi Iik

Varapuheenjohtaja,

Verso-yhteyshenkilö,

vpj@psykologianopiskelijat.net

hejiik@utu.fi

Anniina Koutonen

Sihteeri,

NPV-yhteyshenkilö,

sihteeri@psykologianopiskelijat.net

anniina.koutonen@helsinki.fi

 

 

Noora Sopanen

Talousvastaava,

talous@psykologianopiskelijat.net

noorasop@student.uef.fi

 

 

Oona Savander

Tapahtumavastaava,

Psykologien Sosiaalinen Vastuu (PSV) -edustaja,

tapahtumat@psykologianopiskelijat.net

Oona.e.savander@student.jyu.fi

Laura Mikkonen

Tapahtumavastaava,

tapahtumat@psykologianopiskelijat.net

lauramik@student.uef.fi

Joel Alho

Tiedotusvastaava,

tiedotus@psykologianopiskelijat.net

joel.j.alho@student.jyu.fi

Ilmari Moisio

Koulutuspoliittinen vastaava,

Psykonet-edustaja,

kopo@psykologianopiskelijat.net

ilmari.moisio@helsinki.fi

Ida Pedersen

EFPSA-edustaja,

finland@efpsa.org

hejiik@utu.fi

Hanna Viherkoski

EFPSA-varaedustaja,

Hogrefe-yhteyshenkilö,

finland@efpsa.org

havihe@utu.fi

Marika Kärkkäinen

Yritysyhteistyövastaava,

Psykonet-varaedustaja

yhteistyo@psykologianopiskelijat.net

marika.karkkainen@tuni.fi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hallitus 2020

Puheenjohtaja: Sonja Toivonen
Varapuheenjohtaja: Emilia Veikkola
Sihteeri: Hanna Viherkoski
Talousvastaava: Jannik Andelin
Tapahtumavastaavat: Pinja Huotari & Suvi Heikkinen
Tiedotusvastaava: Aino Airaksinen
Koulutuspoliittinen vastaava: Oona Savander
EFPSA-edustaja: Heidi Iik
EFPSA-varaedustaja: Ida Pedersen
KV-vastaava: Inka Westerlund
Yritysyhteistyövastaava: Joel Alho

Comments are closed.