February 20, 2019

Hallitus

Hallitukselle voit lähettää sähköpostia osoitteeseen
spol-hallitus@psykologianopiskelijat.net


Anniina Koutonen

Puheenjohtaja

Kompleksi ry

pj@psykologianopiskelijat.net

anniina.koutonen@helsinki.fi


Anniina Hietaharju

Varapuheenjohtaja,

Verso-yhteyshenkilö

Fobia ry

vpj@psykologianopiskelijat.net

aemhie@utu.fi


Sonja Veistinen

Sihteeri,

Nuorten psykologien verkoston yhteyshenkilö

Cortex ry

sihteeri@psykologianopiskelijat.net

sonja.veistinen@tuni.fi

Sandra Alanen

Talousvastaava

Impuls rf

talous@psykologianopiskelijat.net

sandra.alanen@abo.fi


Matleena Pitkänen

Tapahtumavastaava

Oidipus ry

tapahtumat@psykologianopiskelijat.net

matlpitk@student.uef.fi


Samuli Santala

Tapahtumavastaava,

Psykologien sosiaalisen vastuun varsinainen edustaja

Oidipus ry

tapahtumat@psykologianopiskelijat.net

samsanta@uef.fi


Nora Kinnunen

Tapahtumavastaava

Defenssi ry

tapahtumat@psykologianopiskelijat.net

nokinnun19@student.oulu.fi


Maria Lampilahti

Tiedotusvastaava,

Suomen psykologisen seuran edustaja

Stimulus ry

tiedotus@psykologianopiskelijat.net

mamalola@student.jyu.fi


Ilmari Moisio

Koulutuspoliittinen vastaava,

Psykonet-edustaja

Kompleksi ry

kopo@psykologianopiskelijat.net

ilmari.moisio@helsinki.fi

Stella Puurunen

Koulutuspoliittinen vastaava,

Psykonet-edustaja

Defenssi ry

kopo@psykologianopiskelijat.net

spuurune21@student.oulu.fi


Sara Lindqvist


Kansainvälisyysvastaava

Impuls rf

kv@psykologianopiskelijat.net

sara.lindqvist@abo.fi


Sannimaari Paavola

EFPSA-edustaja

Stimulus ry

finland@efpsa.org

sapaavol@student.jyu.fi


Venla Karppinen


EFPSA-varaedustaja,

Psykologien sosiaalisen vastuun varaedustaja

Cortex ry

finland@efpsa.org

venla.karppinen@tuni.fi

Alisa Seppä

Yritysyhteistyövastaava

Fobia ry

yhteistyo@psykologianopiskelijat.net

alesep@utu.fi

Hallitus 2021

Puheenjohtaja: Emilia Veikkola
Varapuheenjohtaja: Heidi Iik
Sihteeri: Anniina Koutonen
Talousvastaava: Noora Sopanen
Tapahtumavastaavat: Oona Savander & Laura Mikkonen
Tiedotusvastaava: Joel Alho
Koulutuspoliittinen vastaava: Ilmari Moisio
EFPSA-edustaja: Ida Pedersen
EFPSA-varaedustaja: Hanna Viherkoski
Yritysyhteistyövastaava: Marika Kärkkäinen

Hallitus 2020

Puheenjohtaja: Sonja Toivonen
Varapuheenjohtaja: Emilia Veikkola
Sihteeri: Hanna Viherkoski
Talousvastaava: Jannik Andelin
Tapahtumavastaavat: Pinja Huotari & Suvi Heikkinen
Tiedotusvastaava: Aino Airaksinen
Koulutuspoliittinen vastaava: Oona Savander
EFPSA-edustaja: Heidi Iik
EFPSA-varaedustaja: Ida Pedersen
KV-vastaava: Inka Westerlund
Yritysyhteistyövastaava: Joel Alho

Comments are closed.